Ancorar Flat Resort Beira Mar De Porto De Galinhas
| Basen Basen zewnętrzny | Prywatna plaża Plaża | Posiłki/Napoje Bar przekąskowy przy basenie |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Ancorar Flat Resort Beira Mar De Pôrto das Galinhas o powierzchni 65 m² oferuje również saunę, aby podnieść ogólne wrażenia z pobytu. Plaża Merepe jest prawie 25 min piechotą od tego apartamentu.
Plaża Cupe leży w prawie 2 km, a kilka kroków od apartamentu są jeziora. Około 10 min jazdy samochodem od obiektu noclegowego znajduje się również Baseny naturalne Porto de Galinhas.
W 2-pokojowym Ancorar Flat Resort Beira Mar De Porto De Galinhas Goście mają do dyspozycji pełnowymiarową kuchnię i miejsce do pobytu dziennego z klimatyzacją. Apartament oferuje również 1 łazienkę.
Dla tych, którzy wolą gotować, obiekt noclegowy oferuje pełnowymiarową kuchnię do przygotowywania domowych posiłków.
- Lokalne atrakcje
- Shopping Porto Rico2964 km
- Porto De Galinhas Center2924 km
- Rota dos Mares Nordeste2966 km
- Capela Nossa Senhora do Desterro2973 km
- Way Go Tours2900 km
- Outeiro church and panoramic view2898 km
- Delegacia de Porto de Galinhas2931 km
- Baseny naturalne Porto de Galinhas2854 km
- Lotniska
- Lotnisko Guararapes49 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Bar przekąskowy przy basenie
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Leżaki
- Ogród
- Sauna
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Ancorar Flat Resort Beira Mar De Porto De Galinhas?
Na miejscu Goście Ancorar Flat Resort Beira Mar De Porto De Galinhas mogą zrelaksować się korzystając z sauny. - ❓
Czy Ancorar Flat Resort Beira Mar De Porto De Galinhas obejmuje kuchnię?
Tak, Ancorar Flat Resort Beira Mar De Porto De Galinhas oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy Ancorar Flat Resort Beira Mar De Porto De Galinhas ma basen?
Ancorar Flat Resort Beira Mar De Porto De Galinhas dysponuje zewnętrznym basenem.